Treci la conținutul principal
AdidasVibes Energy Drive
deodorant
(0)
Adidas Vibes Energy Drive deodorant
Adidas Vibes Energy Drive deodorant

Descriere Adidas Vibes Energy Drive

Producătorul a ambalat acest produs fără celofan.

Tipul de pielepentru toate tipurile de piele

O doză de energie proaspătă pentru întreaga zi

Deodorantul Adidas Vibes Energy Drive aduce o notă vibrantă în rutina zilnică de îngrijire, fiind conceput pentru a ține pasul cu ritmul activ al vieții moderne. Încă de la prima aplicare, se simte o explozie de prospețime care revigorează simțurile și oferă încredere în orice situație, de la antrenamentele intense până la ședințele lungi de la birou. Formula sa este prietenoasă cu pielea, protejând eficient împotriva mirosurilor neplăcute, fără a lăsa o senzație lipicioasă sau grea. Este soluția potrivită pentru momentele când aveți nevoie de un impuls de vitalitate și de siguranța că prospețimea va rezista ore în șir.

Caracteristici:

  • oferă protecție eficientă împotriva transpirației și a mirosurilor
  • asigură o senzație de prospețime de lungă durată
  • are o formulă blândă, potrivită pentru toate tipurile de piele
  • completează energia naturală prin note aromatice revigorante
  • se absoarbe rapid și nu irită epiderma sensibilă

Mod de utilizare:
Agitați bine recipientul înainte de utilizare pentru a omogeniza ingredientele. Pulverizați de la o distanță de aproximativ 15 cm direct pe pielea curată și uscată a axilei. Așteptați câteva secunde să se usuce complet înainte de a vă îmbrăca.

Sfat Notino:
Pentru o revigorare rapidă după antrenamentul de la sală, păstrați deodorantul în geanta sport și reaplicați-l pe pielea uscată după duș.

Acest text a fost creat cu ajutorul unui sistem AI.
Cadou
18RON
Prețul maxim la care a fost oferit produsul în ultimii doi ani. Mai multe informații 
Mai avantajos cu 16%
150 ml
15RON

3 de buc. în stoc | 10,00RON / 100 ml, incl. TVA | Cod: ADI05865
Un cadou pentru tine
Un cadou pentru tine
Un cadou pentru tine
Un cadou pentru tine
Cumpărați produse de peste 75 RON de la: Adidas, Bourjois, Bruno Banani, David Beckham, Max Factor, Mexx, Nautica, Rimmel sau Sally Hansen. La achiziție, vă oferim un cadou, la alegere. Valabil în limita stocului disponibil.
Un cadou pentru tine
Un cadou pentru tine
Un cadou pentru tine
Cumpărați produse de peste 75 RON de la: Adidas, Bourjois, Bruno Banani, David Beckham, Max Factor, Mexx, Nautica, Rimmel sau Sally Hansen. La achiziție, vă oferim un cadou, la alegere. Valabil în limita stocului disponibil.
Cargus
începând de mâine miercuri 19.08.2026, dacă comandați până la 14:30
12 RON
Ridicare personală
începând de mâine miercuri 19.08.2026
7 RON